قوانین سایت

قوانین و مقررات سایت لوشه

۱) تمامی کتاب‌های ارائه شده توسط لوشه پس از ثبت سفارش و پرداخت وجه سفارش از انبار جمع‌آوری و از طریق پیک یا پست و به انتخاب مشتری ارسال می‌گردد.

۲) کلیه کتاب‌ها به‌صورت نو عرضه می گردد و  لوشه  به هیچ عنوان کتاب دست دوم توزیع نمی‌کند.

۳) کلیه کتاب‌های عرضه شده در سایت  لوشه  دارای مجوز رسمی از وزارت ارشاد می‌باشند و به هیچ عنوان کتاب فاقد مجوز یا ممنوع الچاپ در سایت عرضه نمی‌شود.

۴) مسئولیت کلیه مرسوله های پستی پس از تحویل به پست بر عهده اداره محترم پست جمهوری اسلامی ایران می‌باشد و کلیه بسته های پستی بیمه هستند پس از ارسال  لوشه  کد رهگیری مرسوله پستی را در اختیار مشتریان قرار می دهد که از طریق نشانی newtracking.post.ir در وب سایت رسمی سایت پست قابل پیگیری می‌باشد.

۵) اطلاعات مشتریان (نشانی، شماره‌های تماس، ایمیل و …) صرفا جهت ارائه خدمات و اطلاع‌رسانی به مشتریان  لوشه  استفاده می‌شود و به هیچ عنوان استفاده دیگری نخواهد داشت.

۶) تمامی سفارش های ثبت شده قبل از ساعت ۱۸ روز کاری بعد و بعد از ساعت ۱۸ دو روز کاری بعد ارسال می شود.

۷) در صورت خرابی فیزیکی مرسوله تا ۲۴ ساعت مهلت دارید که از طریق ایمیل یا تماس تلفنی همکاران سیبوک را در جریان بگذارید.

۸) بعد از ثبت خرید و پرداخت به هیچ وجه امکان اضافه کردن کتاب، تغییر تعداد و یا جا به جایی کتاب خریداری شده با کتاب دیگری نیست .

۹) ناقصی فرم، سفیدی صفحات، پشت و رو بودن کتاب، مشکلات صحافی یا چاپ تا ۷ روز بعد از دریافت بسته قابل بازگشت و تعویض می باشد که هزینه بازگشت را ۳۰بوک تقبل می کند، اما بعد از ۷ روز هزینه برگشت و ارسال در صورت امکان تعویض برای ۳۰بوک با مشتری می باشد.

۱۰) لغو خرید و یا حذف کالای خریداری شده نهایتا تا ۳ ساعت قابل پیگیری می باشد. در صورتی که خرید در روز تعطیل باشد اولین روزکاری بعد قبل از ساعت ۱۰ قابل پیگیری می باشد(حتما تلفنی اطلاع داده شود.)

۱۱) ثبت نام در سایت سیبوک و خرید از سایت به معنی قبول تمام قوانین در سایت می باشد.